Hakkımızda 1987 yılında Avrupa’daki Müslümanlara helal, kaliteli ve sağlıklı et ve et ürünleri sunabilme adına Tuna markası oluşturuldu. Kısa zamanda Avrupalı Müslümanların beğenisini kazanan şirketimiz hızla Şarküteri alanında ilerleyerek ürün portföyünü geliştirdi.

Eşsiz lezzetinin yanı sıra % 100 Helal olması ile Müslümanların ilk tercihleri arasında yer almayı başardı. Şarküteri grubundaki başarı ile yetinmeyip taze et pazarındaki sıkıntıları iyi analiz eden ve bu alanda ciddi yatırımlara imza atan şirketimiz, etin her aşamasının kendi kontrolünde olduğu modern bir tesis inşâ etti. Böylelikle en kaliteli kesim hayvanlarını kendimiz seçiyor ve gerçek helal esaslarına göre kesip yine kendi tesisimizde kendimiz işliyor ve üretiyoruz.

Nihai ürünlerin yanı sıra, lokanta, hotel ve benzeri alanlarda hizmet veren şirketimiz bugün Avrupa’nın sayılı döner üreticileri arasında yerini almaktadır.

[ux_product_categories style=”overlay” type=”masonry” columns=”3″ animate=”blurIn” image_height=”150px” image_size=”thumbnail” image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”overlay-remove-50″ image_hover_alt=”zoom”]